Jelikož se jedná o rodinný tým a chceme si zachovat svou jedinečnost, nebudeš to mít na začátku jednoduché. Naším dlouhodobým cílem není mít co největší počet členů týmu, ale udržet soudržnost a kamarádský duch napříč celým týmem bez ohledu na výkonnost. A jak jistě tušíš, takovou rodinnou atmosféru nelze udržet ve velkém počtu…

Dopředu ti tedy říkám, že se tě budeme snažit na začátku odradit. Chceme, aby každý člen byl hrdý na svůj tým a na svoje týmové kolegy. A aby tato hrdost byla dlouhodobá a postupně zesilovala.

Nestojíme o tzv. rychlokvašky, neboli rychle nabyl, rychle pozbyl. Pevně věříme, že toho lze ze začátku dosáhnout pouze nastavením překážek/limitů, které musíš jako zájemce o členství dosáhnout. Ve výsledku ale nejde o nějaké materiální plnění, jako spíše o důkaz duševní jednoty se symboly TTT a zapsáním se tvé osoby mezi stávající členy týmu.

Níže nalezneš seznam materiálních i duševních hodnot, které jako uchazeč musíš splnit:

  1.  Podpis týmového desatera, které bys měl/a svědomitě dodržovat.
  2.  Po přečtení desatera si rozmysli bod číslo 10, tj. jakým způsobem bys mohl přispět svou troškou do chodu týmu (organizace závodů, akcí, tréninků, či správa webu/facebooku – mělo by to být něco, co tě baví a zároveň přinese užitek i současným členům týmu).
  3. Vydržet jeden měsíc od žádosti a po tuto dobu se snažit ukázat, že to se svým členstvím myslíš vážně. Tím máme na mysli zapojení se do aktivit klubu (viz sekce Co nás spojuje). Přesně po měsíci se sejdeme na tréninku, kafíčku, obědě, atp. a zjistíme, jestli pořád tvůj chtíč přetrvává ;).
  4. Uhradit roční členský poplatek – na rok 2019 je stanoven na 500 Kč. Tato částka se použije na úhrady poplatků spojenými se správou webu, poplatky za tým u ČTA a další nezbytné výdaje.
  5. Přestup v rámci ČTA  do týmu TTT, z.s. (pakliže máš závodního ducha a účastníš se triatlonových závodů). Poplatky s tím spojené (členství v ČTA či přestup) si hradíš sám (členství v ČTA je zpoplatněné částkou 200 Kč za vydání licence /200-1000 za přestup/ a 500 Kč za roční známku).