TTT plavecké segmenty / TTT Swim segments 2019/2020

10 etap, 5 měsíců, bazénové plavání kdekoli na světě, nová motivace a spousta zábavy, startovné zdarma, ceny hodnotné … to vše v duchu fair play s ručním měřením časů

Partner seriálu:

Swimaholic (dříve Sportex)

Datum zahájení seriálu:

středa 27.11.2019 0:00 CET

Počet segmentů/etap v seriálu:

10 (slovy deset)

Délka trvání jednoho segmentu/etapy:

14 dní (slovy čtrnáct)

Systém soutěže:

Vyraž na trať kdykoli v době konání segmentu (14-ti denní okno) a sám si změř čas – respektive popros někoho, ať ti ho změří s přesností na desetiny sekundy. Ten pak zapiš na našich webových stránkách.

  • Doporučujeme krátký 25m bazén, který je rychlejší, ale zaplavat si to můžeš samozřejmě kdekoli.
  • Stejně tak doporučujeme start z bloku skokem, protože je to rychlejší, ale klidně startuj z vody, je to jen na tobě.
  •           Optimálně popros někoho, ať tě odstartuje a čas i změří, ať je časomíra objektivní a v tvém času je zahrnuta i startovní reakce (relevantní zejména pro sprinty)

Na konci každého období se okamžitě dozvíš, jak na tom jsi v porovnání s ostatními závodníky. Navíc podporujeme týmového ducha, a tak sebou vezmi co nejvíce týmových parťáků/kamarádů a zaberte spolu v týmové soutěži – počítají se 3 nejlepší bodová ohodnocení + 1 bod za každého člena týmu.

Info o segmentu / zápis časů / výsledková listina:

zde

Pravidla seriálu:

Individuální – do celkového pořadí se počítá 6 nejlepších výsledků z celkového počtu 10 etap. Bodový zisk vychází z kvadratické funkce:

X = 100* [ max{0, 2-(Time/TimeWinner)}]^2

/created by Pepa Vodička – spřízněná to statistická duše TTT/

– kdo nechápe, proč zrovna tento unikátní vzoreček, nechť si nakreslí průběhu funkce … má to svoje rácio B-)

Týmová soutěž – do celkového pořadí se počítají výsledky ze všech 10 etap. V rámci etapy se sčítají 3 nejlepší bodová hodnocení + 1 bod za každého člena týmu.

Bodové zvýhodnění pro ženy pro týmovou soutěž

-výkon každé ženy je zvýhodněn koeficientem 0.9 a tento čas teprve vstupuje do kvadratické funkce (pokud tedy žena zaplave např. kilometr za 20min, do výpočtu jí vstupuje čas 18min)

– tímto se snažíme alespoň přiblížit zrovnoprávnění mezi výkonem muže a ženy (koeficient vychází z rozdílů mezi mužskými a ženskými světovými rekordy)

FAQ:

Q: Můžu si zaplavat segment vícekrát?

A: Můžeš kolikrát chceš, stejně tak můžeš zapsat danou etapu, kolikrát chceš, systém sám vybere nejlepší čas (funkce min)

Ceny:

První 3 muži a 3 ženy v celkovém (redukovaném) pořadí  získají startovné zdarma na květnový TTT Hostivařský Vytrvalec 2020 (redukované pořadí bez TTT).

Nejlepší týmy – TBD.

http://www.tttparta.cz/series/swim-segment/

Inspired by www.kpo.cz

Powered by www.tttparta.cz

 

Last edited by pavelmuzicek on November 14, 2019 at 7:21 am.