Věkové kategorie jsou zde uvedeny pouze orientačně – vyhlašování se řídí dle propozic zde.

Jednotlivci

# Jméno Příjmení Ročník Trať Oddíl Kategorie Platba
1MiroslavBittner197310kmTTTM50+Ano
2Šárka Brzobohatá 19852.5kmTTTZ35+Ano
3RadekČervienka 19855kmSK SvěrákM39Ano
4MichalĎuriš19905kmMMM39Ano
5Jakub Dvořák 20152.5kmTTTM29Ano
6AnetaFridrichovská199410kmKAR FNKVZ34Ano
7JaroslavaHlinova19805kmTT TálínZ35+Ano
8VáclavJánský19895kmTTTM39Ano
9FilipJelínek198210kmDesign4aviM49Ano
10PetrJežek19705kmPJ TEAMM50+Ano
11JanJežek198510kmSK SvěrákM39Ano
12JakubJežek197510kmM49Ano
13DanaJiřičná196910kmBonbon PrahaZ35+Ano
14StanislavaKennedy197010kmKT TryskomyšZ35+Ano
15JanKolář198610kmSokol VršoviceM39Ano
16Matěj Kramosil20122.5kmRugby Club ŘíčanyM29Ano
17JanaKramosilová19825kmTTTZ35+Ano
18EvaKrpenská196910kmZ35+Ano
19VojtěchKučera19865kmSK SvěrákM39Ano
20ValerieKučerová 19925kmSK Svěrák Z34Ano
21MarkétaKučerová19895kmSK Svěrák Z34Ano
22KláraMalíková198310kmAdventní běháníZ35+Ano
23VendulaMarková19885kmUtinni!Z35+Ano
24JiříMartinka19695kmTTTM50+Ano
25MarekMěchura19855kmSK SvěrákM39Ano
26DagmarMerašická19595kmContinentalZ35+Ano
27PavelMužíček198410kmTTTM39Ano
28VáclavNádvorník19755kmGolf HostivařM49Ano
29LucieOlšovská Jelínková198910kmRozběháme ČeskoZ34Ano
30RobertOpletal19705kmM50+Ano
31JanaOpletalová196910kmZ35+Ano
32JakubOtáhal197710kmT.J. Sokol ŠestajoviceM49Ano
33LukášPazdera19865kmHere To Win TeamM39Ano
34JaroslavPažout197210kmM50+Ano
35MartinaPolehlová19975kmMMZ34Ano
36DitaPunčochářová 19775kmJoskatelZ35+Ano
37JanRieger197610kmBonelli familyM49Ano
38TomášRudolf19725kmEnergy TeamM50+Ano
39MilanŠkoda19795kmTJ HájeM49Ano
40LudvíkŠkoda20142.5kmM29Ano
41DenisaŠkodová20105kmSk PragaZ34Ano
42Kamil Skramuský19795kmTTTM49Ano
43TomasTencer197710kmM49Ano
44JanaTeplá19795kmTTTZ35+Ano
45OndřejTeplý197810kmCafé racersM49Ano
46ŠtěpánkaVitovská125kmZ35+Ano
47JosefVodicka198010kmSC JičínM49Ano
48PavelZámostný197010kmiThinkBeerM50+Ano
49MartinDolný197610kmM49Ne
50ŠtěpánKroupa19755kmCafé RacersM49Ne
51VojtěchMarek19885kmUtinni!M39Ne
52JosefMužíček195710kmTT Bižu JbcM50+Ne
53MartinOpl199210kmČípovinaM39Ne
54ZuzanaPolanská19785kmSokol Praha Staré městoZ35+Ne
55MatyášPřibyl199710kmM29Ne
56MichalŠilov198210km7pítkoM49Ne
57LudvíkŠkoda20142.5kmM29Ne
58PetrTřešňák197310kmPrahaM50+Ne
59VeronikaVančurová199210kmČípovinaZ34Ne



Týmy Počet přihlášených
TTT9
SK Svěrák 6
Café racers2
Čípovina2
MM2
Utinni!2
Bonelli family1
Sk Praga1
Bonbon Praha1
Rozběháme Česko1
TT Bižu Jbc1
Rugby Club Říčany1
Here To Win Team1
Joskatel1
Design4avi1
SC Jičín1
Sokol Vršovice1
KT Tryskomyš1
Continental1
T.J. Sokol Šestajovice1
7pítko1
Adventní běhání1
Energy Team1
TJ Háje1
Praha1
Golf Hostivař1
PJ TEAM1
KAR FNKV1
TT Tálín1
iThinkBeer1
Sokol Praha Staré město1


Týmy Počet přihlášených
Čípovina2
TTT2
Adventní běhání1
KAR FNKV1
SK Svěrák1
Praha1
iThinkBeer1
T.J. Sokol Šestajovice1
Café racers1
TT Bižu Jbc1
7pítko1
Rozběháme Česko1
Bonbon Praha1
SC Jičín1
Bonelli family1
Design4avi1
KT Tryskomyš1
Sokol Vršovice1