Jednotlivci

# Jméno Příjmení Rok narození Trať Oddíl Kat. Platba
1PavelMužíček19841900mTTTM39Ano
2JiříSouček19931900mTTTM29Ano
3MichalBareš19591900mKerberosM40+Ano
4RudolfLáska19751900mTHOSE RESILIENTM40+Ano
5HanaKavalírová19751900mTTT Z30+Ano
6KateřinaMertenová19891900mOplt CyclingZ29Ne
7MarkétaArazimová19761900m-Z30+Ano
8LukášPlocek19901900mChaBrusičiM29Ne
9JakubHolý 19781900mTRI-SKI Horní PočerniceM40+Ano
10JonášKasal19911900mWaterbecksM29Ano
11JaroslavZeman19671900mI.PKOM40+Ano
12TomášRudolf19721900mEnergy TeamM40+Ano
13MartinMrázik19841900mM39Ano
14JanŠůcha19811900m321startM39Ano
15VeronikaŠůchová20021900m321startZ29Ne
16RadekŠvajcr19721900mBŠMŠ PlzeňM40+Ano
17ŠárkaLandsmannová19751900mTriSK České BudějoviceZ30+Ano
18MartinaNováková19921900mHere To winZ29Ne
19MichalHurník19781900mM40+Ano
20NikolaKopecká20011900mI.PKOZ29Ano
21JakubKolomičenko19881900mSRTG PrahaM39Ano
22MarekPáleník19791900mBikeranchM39Ano
23JanVrba19681900mM40+Ano
24RenataČermáková19741900mTT na růžovoM40+Ano
25CtiborKačer19821900mRun the WorldM39Ano
26JitkaTlustá19851900mZ30+Ano
27PetrPlodík19791900mM39Ano
28PetrHoleček 19611900mElabM40+Ano
29FilipPeřinka19881900mTTTM39Ano
30PetrLoffelmann 19811900mEasyGoRunM39Ne
31VeronikaAndrlová19901900mKerberosZ29Ano
32PavlinaŠimková19761900mPinkPower.czZ30+Ano
33PavlínaProcházková19641900mSpartak HořoviceZ30+Ano
34BarboraSoukupová19841900mPinkPower.czZ30+Ano
35MichalHolík19901900mELEVEN RUN TEAMM29Ano
36JakubBěžel19851900mPlavme chytřeM39Ano
37JanaMalkova Zelechovska19771900mZ30+Ne
38MichaelŽolcer19891900mOCR Runners OlomoucM29Ano
39DavidGrbavčic19861900mRoudnice nad labemM39Ano
40LukášSlatinský19831900mHisport TeamM39Ne
41KateřinaHáková19921900mTTTZ29Ano
42OndřejTeplý19781900mHisport TeamM40+Ano
43JiříLogojda19711900mM40+Ano
44PetrŠlajs19901900mI.PKOM29Ano
45PetrSoukup19871900mPlameňáciM39Ne
46RadimPetratur19771900mKOVO PrahaM40+Ne
47MichalKolesár19781900mTTTM40+Ano
48ZorkaDuskova19731900mM40+Ano
49LucieHájková19861900mSK Slavia PrahaZ30+Ano
50Eliška Vodáková 19941900mZ29Ne
51EvaKrejčířová19791900mEtriatlon TeamZ30+Ano
52PetrPoupa19821900mKoa SquadM39Ne
53MatějBurian20001900mSK Slavia PrahaM29Ano
54DitaPunčochářová19771900mKerberosZ30+Ano
55DitaCiprová19811900mZ30+Ano
56PavlaFandelová19831900mZ30+Ano
57LenkaZbuzková19781900mCK Záluží tým Mirka ZbuzkaZ30+Ano
58MilanŠkoda 19791900mTJ HajeM39Ne
59BarboraProcházková19831900mZ30+Ano
60MatějKozubek19961900mTJ Bohemians PrahaM29Ano
61TerezaSkuhrová19941900mTJ Bohemians PrahaZ29Ano
62MartinOpolecký19841900mOpolteamM39Ano
63FrantišekSchoval19881900mTRIEXPERT MILT racing teamM39Ano
64Tomáš Krupička19871900mM39Ano
65PetraVachova19941900mTTTZ29Ano
66TomášLeixner19831900mM39Ano
67LenkaŠtěrbová19941900mTJ Bohemians PrahaZ29Ano
68JanNovotný19781900mTTTM40+Ano
69DavidProcházka19751900mIRON STARS BerounM40+Ano
70HonzaJakubíček19821900mKerberosM39Ne
71TerezaHumajová19841900mElabZ30+Ne
72DavidFlak19791900mKellys Bike Ranch teamM39Ne
73SávaMacourková19801900mEtriatlon TeamZ30+Ano
74DavidDobiáš19771900mCSG TRI TEAMM40+Ne
75JiříMartinka19691900mTTTM40+Ano
76LukášSynek19801900mB&B&BM39Ano
77JanWalter19921900mTRI-SKI Horní PočerniceM29Ano
78BoleslavNovák19701900mM40+Ano
79Alžběta Nováková 20041900mElabZ29Ano
80MichalMatula20001900mHisport TeamM29Ne
81FrantišekNovák19981900mTRI-SKI Horní PočerniceM29Ano
82JuliePleskotová20021900mTJ Bohemians PrahaZ29Ano
83KláraNováková19881900mZ30+Ano
84TomášKozubek19981900mTJ Bohemians PrahaM29Ano
85JiříKala19871900mCK PříbramM39Ano
86PavelSvoboda19691900mSK VlaškaM40+Ne
87LenkaFanturova19781900mSK PleskaZ30+Ano
88JardaPloc19841900mSK PleskaM39Ano
89VaclavKyral19791900mEasyGoRunM39Ano
90Anna Havlíková19821900mCafé RacersZ30+Ano
91MichalNavrátil19881900mJM ProM39Ne
92VendulaKuntová19931900mGHOST TeamZ29Ne
93JiriDušek19601900mCSG TRI TeamM40+Ano
94StanislavKahánek19811900mDýmka míruM39Ne
95TomášMartínek19821900mEasyGoRunM39Ano
96PavlaKotěšovcová20001900mTriski Horní PočerniceZ29Ne
97MartinŠvihlík19681900mTTTM40+Ano



Tým Počet přihlášených
TTT10
TJ Bohemians Praha5
Kerberos4
Elab3
TRI-SKI Horní Počernice3
Hisport Team3
I.PKO3
EasyGoRun3
SK Slavia Praha2
SK Pleska2
CSG TRI TEAM2
PinkPower.cz2
321start2
Etriatlon Team2
Energy Team1
OCR Runners Olomouc1
CK Záluží tým Mirka Zbuzka1
B&B&B1
SRTG Praha1
Spartak Hořovice1
IRON STARS Beroun1
JM Pro1
BŠMŠ Plzeň1
Run the World1
CK Příbram1
THOSE RESILIENT1
Plavme chytře1
Koa Squad1
Dýmka míru1
ChaBrusiči1
Here To win1
KOVO Praha1
TRIEXPERT MILT racing team1
Café Racers1
Oplt Cycling1
TT na růžovo1
Roudnice nad labem1
TJ Haje1
Triski Horní Počernice1
Waterbecks1
Bikeranch1
ELEVEN RUN TEAM1
Kellys Bike Ranch team1
GHOST Team1
-1
TriSK České Budějovice1
Plameňáci1
Opolteam1
SK Vlaška1