Jednotlivci

# Jméno Příjmení Rok narození Trať Oddíl Kat. Platba
1MichalBareš1959individuální závodKerberosM40+Ne
2JakubČamek1975individuální závodBanani KladnoM40+Ne
3VojtěchDavid1986individuální závodSix MonkeysM39Ano
4Kateřina Fadljevicová 1979individuální závodNopills.cz Z30+Ne
5LenkaFanturová1978individuální závodVSK FTVS SK PleškaZ30+Ano
6PetrHanuš1976individuální závodHanušovi PankáčiM40+Ne
7Jan, MichalKavalír, Fraňo1976štafetaTTT, Race SpaceM40+Ne
8Hana Kavalírová 1975individuální závodTTT Z30+Ano
9Michal/Jarda/FilipKolesar/Otáhal/Peřinka1978štafetaTTTM40+Ano
10JakubKolomičenko1988individuální závodTTTM39Ano
11VojtechKrapitek1987individuální závodTTTM39Ano
12Jan Landa1976individuální závodSpartak Žebrák Muay Thai KickboxingM40+Ano
13JanLiška1983individuální závodTTTM39Ano
14LukášMarcol1990individuální závodTTTM29Ano
15JiříMartinka1969individuální závodTTTM40+Ano
16JanMikoláš1961individuální závodTrisk České BudějoviceM40+Ne
17Kristína/Matěj/VeronikaMiljanecová/Šůcha/Šůchová2003štafeta321startZ29Ano
18ŠtěpánMinařík1980individuální závodM39Ne
19PavelMužíček1984individuální závodTTTM39Ano
20RosťaNovotný 1976individuální závodBebíčka M40+Ano
21JanNovotný 1978štafetaTTTM40+Ano
22IvčaPikešová 1975individuální závodBebíčka Z30+Ano
23PavlinaŠimková1976individuální závodPink PowerZ30+Ano
24MilanŠkoda 1979individuální závodTJ HajeM39Ne
25DaliborŠlauf1986individuální závodM39Ne
26JanŠůcha1981individuální závod321startM39Ano
27JanTajč1968individuální závodHH SmíchovM40+Ano
28JanaTeplá1979individuální závodTTTZ30+Ano
29OndraTeplý1978individuální závodHisport TeamM40+Ano
30FilipToul1980individuální závodŠutri PrachaticeM39Ne
31AlešVodička1990individuální závodUCEEB dream teamM29Ano
32JiříWallerer1993individuální závodHledámM29Ne
33MilošZářecký1961individuální závodbez oddílu...hledám vhodný blízko...Dolní ChabryM40+Ano
34EliškaZelená1998individuální závodTT Příbram, z.s.Z29Ne



Tým Počet přihlášených
TTT10
Bebíčka 2
321start2
VSK FTVS SK Pleška1
Nopills.cz 1
TTT, Race Space1
TJ Haje1
Trisk České Budějovice1
Kerberos1
UCEEB dream team1
TT Příbram, z.s.1
HH Smíchov1
Banani Kladno1
bez oddílu...hledám vhodný blízko...Dolní Chabry1
Hledám1
Hanušovi Pankáči1
Pink Power1
Six Monkeys1
Šutri Prachatice1
Hisport Team1
Spartak Žebrák Muay Thai Kickboxing1